Medycyna estetyczna

KWAS HIALURONOWY - wypełnianie zmarszczek
POWIĘKSZANIE / NAWILŻANIE UST - jędrne, pełne usta
MEZOTERAPIA IGŁOWA - rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
BOTOX, AZZALURE – redukcja zmarszczek mimicznych, bruksizm, nadpotliwość
LINERASE - kolagen, zagęszczanie skóry
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – wampirzy lifting
DERMAPEN – rewitalizacja skóry
RESTYLANE SKINBOOSTERS - głębokie nawilżenie i rewitalizacja skóry
JETT PLASMA – niechirurgiczny lifting powiek
AQUQALYX – lipoliza iniekcyjna
AQUASHINE – rewitalizacja i odmłodzenie skóry
NICI PDO – niechirurgiczny lifting twarzy
Hydra Booster - głębokie nawilżenie skóry

Medycyna estetyczna jest aktualnie najbardziej intensywnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Lekarze specjaliści zajmują się profilaktyką objawów jakie pojawiają się podczas postępujących procesów starzenia się skóry oraz korygowaniu istniejących już zmian.

 

Z biegiem lat nasza skóra traci swój prawidłowy stopień nawilżenia, w efekcie staje się mniej elastyczna i wiotka. Zachodzące zmiany sprzyjają powstawaniu zmarszczek, a przede wszystkim zmarszczek mimicznych, które nadają naszej twarzy smutny, groźny lub zmęczony wygląd. Każdy z nas ma inny organizm, pojawianie się zmarszczek zależy też od wielu różnych czynników, natomiast większość osób chciałaby zachować młody i promienny wygląd jak najdłużej.

 

Medycyna estetyczna oferuje szeroką gamę zabiegów przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Stwarza możliwość, aby w bezpieczny sposób przywrócić zdrowy i piękny wygląd skóry. Należy pamiętać, że takie zabiegi powinni wykonywać tylko doświadczeni lekarze, którzy potrafią indywidualnie do każdego Pacjenta dobrać odpowiednią terapię tak, aby osiągnąć maksymalny efekt w sposób bezpieczny i trwały. Nawet małe niedoskonałości potrafią negatywnie wpływać na nasz komfort psychiczny każdego dnia. Medycyna estetyczna nie tylko dba o wygląd zewnętrzny, ale poprzez usunięcie określonego problemu korzystnie wpływa na samopoczucie, a tym samym podnosi jakość życia.

 

Zabiegi przeprowadzane są przez certyfikowaną specjalistkę w tej dziedzinie - dr Joannę Marczyńską. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji!