O gabinecie

Dental Studio to nie tylko gabinet stomatologiczny - to doskonałe połączenie doświadczenia, młodości, stylu i innowacyjności. Jedyną w swoim rodzaju - przyjemną, a zarazem profesjonalną atmosferę wizyt tworzy nasz wysoce wykwalifikowany zespół, wraz z naszymi najlepszymi przyjaciółmi - pacjentami.

Doskonałe połączenie doświadczenia, młodości, stylu i innowacyjności

W trzech dostępnych w Dental Studio gabinetach znajdą Państwo pełną i kompleksową opiekę w zakresie ortodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki i endodoncji. Dodatkowo, dysponując najnowocześniejszymi technologiami dostępnymi na rynku, wciąż poszerzamy i ulepszamy wachlarz naszych usług, aby móc zapewnić Państwu najwyższy możliwy standard opieki. Podczas wizyty w naszych gabinetach mają Państwo możliwość korzystania z leczenia przy użyciu kamery wewnątrzustnej, mikroskopu, czy też możliwość skorzystania z badań diagnostycznych z użyciem radiowizjografii.

Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami dostępnymi na rynku

Dental Studio to również miejsce, w którym nastawieni jesteśmy obok najwyższej jakości usług, również na wyeliminowanie stresu często występującego u najmłodszych pacjentów. Z uwagi na ich komfort wprowadziliśmy metody leczenia takie jak np. ozon, pozwalający na wyleczenie próchnicy u naszych pociech, bez konieczności borowania. Dodatkowo oferujemy możliwość odbycia wizyty w znieczuleniu podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym).

 

Najmłodsi spędzają czas oczekiwania na wizytę w wypełnionej zabawkami strefie małego pacjenta, po czym przyjmowani są w bajecznie kolorowym gabinecie, zaprojektowanym tak, by mogli się w nim poczuć komfortowo.

17 852 11 39
kom. 602 532 621
Hetmańska 73/6A, 35-078 Rzeszów
Godziny otwarcia
pon - pt
9:00 - 19:00
sobota